Home Foto Galeri 2016 Audi TT
2016 audi tt resim (6)
2016 audi tt resim (5)
2016 audi tt resim (4)
2016 audi tt resim (3)
2016 audi tt resim (2)
2016 audi tt resim (1)
0

2016 Audi TT

İlk Audi TT’nin tasarımını yansıtan ve onu istikrarlı ve yeni bir şekilde geliştiren gövde çizgisi. Bir ifade. Saf tasarım temel alınarak şekillendirilmiş. Keskin kenarları, karakterinin sağlamlığını gösteriyor. Güçlü bir şekilde ortaya konmuş. Çarpıcı hava menfezlerine sahip. Tek Çerçeve tasarımının yeni üç boyutlu tasarımı, yatay ön bölümle şık bir şekilde bütünleştirildi. Motor kapağında Audi halkaları. Spor otomobil genlerini işaret eden ve anında nabız atışınızı artıran bir konum.

Yeniden tanımlanan standartlar.

Çeşitli ayrıntılar görünümü tamamlıyor. Görünen vida dişli, alüminyum tasarımlı depo kapağı gibi… Aerodinamik. Sportif. Öncellerine bir övgü niteliğinde. Aynı zamanda tamamen yeni.

Övgü ile söz ettiriyor.

Fark edilir ölçüde daha fazla sportiflik. Karakteristik yatay ve dikey ögeleri içeren 3 boyutlu tasarımdaki opsiyonel Audi Matrix farlar sayesinde. Önde başlayan ve Tek Çerçeve ile motor kapağında devam eden tasarım. Fütüristik, ilerici. Karşıdan gelen trafiği fark eden ve çevre alanın aydınlatılmasını ideal düzeye taşıyan, tek tek ışık yayan diyotlardan oluşuyor. Arka kısım da heyecan veriyor. Kesintisiz fren lambası ve standart olarak LED teknolojisiyle donatılmış. Yeni Audi TT’nin far konsepti – tercüme gerektirmeyen tasarımcı dili.

KATKIDA BULUN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir